kariera

Wiążesz swoją przyszłość z projektowaniem nowoczesnych konstrukcji budowlanych i chcesz spróbować swoich sił w naszej firmie? Użyj poniższego formularza kontaktowego, a my postaramy się szybko odpowiedzieć.

Nasze obecne oferty pracy

#zatrudniamy

Asystent Projektanta lub Projektant konstrukcji budowlanych w programie Revit z językiem angielskim (K/M)

Zarobki: 4 000 – 7 000 zł/mies. brutto – Asystent Projektanta

Zarobki: 6 500 – 10 000 zł/mies. brutto – Projektant

Typ umowy: Umowa o pracę

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska i wymagania

Nasz zespół potrzebuje Twojego wsparcia, żeby zwiększyć naszą moc! Potrzebujemy kompetentnej osoby znającej się na projektowaniu konstrukcji budowlanych.

Projektujemy konstrukcje w budownictwie mieszkaniowym (np. bloki mieszkalne, budynki w zabudowie szeregowej) oraz konstrukcje przemysłowe (np. hale stalowe).

Pracujemy głównie dla firm z Wielkiej Brytanii i Niemiec, więc konieczna jest znajomość języka angielskiego w stopniu minimum dobrym. Ważne jest także wykształcenie kierunkowe: inżynier budownictwa.

Dzięki pracy dla firm z Wielkiej Brytanii i Niemiec możemy pracować w normalnym, spokojnym tempie. Jest czas na projektowanie, sprawdzanie i rozwój. To nasz główny atut. Zapraszamy wszystkich zmęczonych polską gonitwą i terminami „na wczoraj”. U nas zadania planowane są z odpowiednim wyprzedzeniem i realnymi terminami.

Do zadań na stanowisku pracy należy między innymi:

  • przygotowywanie dokumentacji w środowisku BIM ze współpracownikami i biurami zewnętrznymi;
  • koordynacja rozwiązań z menedżerem projektu oraz z architektami i projektantami instalacji ze Szkocji;
  • rozwiązywania bieżących problemów technicznych na etapie projektowania.

Od kandydatki / kandydata oczekujemy:

  • znajomości oprogramowania do projektowania konstrukcji budowlanych: Autodesk Revit, Autocad,  Robot Structural Analysis (dodatkowym atutem będzie znajomość Allplana);
  • znajomości podstaw statyki budowli oraz projektowania konstrukcji żelbetowych i stalowych;
  • zdolności komunikacyjnych oraz umiejętności pracy zespołowej, szczególnie w środowisku międzynarodowym;
  • umiejętności organizacji swojej pracy.

Opis firmy i warunków pracy

Jesteśmy kilkunastoosobowym zespołem i przez to dajemy możliwość rozwoju i samodzielności. Z uwagi na mały zespół nasi pracownicy nie mają monotonnych, powtarzalnych zajęć. Często trzeba się zmierzyć z jakimś nowym zagadnieniem, zadbać o dane, skoordynować prace, zrobić sobie kawę, itp. Nasze biuro to dwa piętra budynku zlokalizowanego przy al. Wiśniowej we Wrocławiu.

MET Inżynieria Budowlana Spółka z o.o. została założona w 2008 roku i 90% naszych projektów wykonujemy na rynki zagraniczne. Posiadamy zagraniczne firmy partnerskie, z którymi współpracujemy. Komunikacja odbywa się przez maile, telefony i wideokonferencje. Czasami ktoś od nich odwiedzi nas we Wrocławiu, a czasami ktoś od nas poleci tam. Wszystkie projekty z naszymi brytyjskimi partnerami wykonujemy w BIM (Revit, Allplan, Tekla), który tam jest od lat szeroko używany (BIM pochodzi z Wielkiej Brytanii).

Oferujemy:

  • spokojną pracę w środowisku międzynarodowym;
  • pakiet ubezpieczeń;
  • elastyczny czas pracy (nie trzeba być punkt ósma rano w pracy) – staramy się, żeby nie było nadgodzin – 40 godzin pracy tygodniowo powinno każdemu wystarczyć;
  • możliwość długoletniej współpracy oraz zdobywania wiedzy i nowych umiejętności;
  • pracę, która jest uznawana jako praktyka do uprawnień budowlanych.

Podsumowanie

Jeśli umiesz projektować konstrukcje budowlane, chcesz się rozwijać, chcesz projektować ciekawe obiekty budowane w całej Europie, masz odpowiednie wykształcenie, szukasz pracy w dobrze zarządzanej organizacji i odpowiadają Ci opisane warunki to śmiało wysyłaj swoje zgłoszenie.

Więcej o nas znajdziesz na www.metib.pl , a także na naszych kanałach na Linkedin, Facebook oraz Instagram.

Do zobaczenia na rozmowie kwalifikacyjnej!

Ostatnia aktualizacja: 2021-09-23

Dane kontaktowe:

Adres: Wiśniowa 33, 53-137 Wrocław

Telefon kontaktowy: +48 728 479 536

E-mail: biuro@metib.pl

Wyślij nam wiadomość

11 + 9 =