o nas

Podstawą każdego sukcesu w biznesie są ludzie.

.dlaczego my?

Firma MET Inżynieria Budowlana została utworzona 21 lipca 2008 roku. Pierwotnie formą prawną była działalność gospodarcza. Od 2018 roku firma przekształciła się w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością.

Założycielem firmy, a obecnie Prezesem Zarządu jest mgr inż. Marek Tomkowicz.
Firma ma siedzibę w Sobótce, a biuro zlokalizowane jest we Wrocławiu.

Stanowimy zespół inżynierów profesjonalistów, projektantów konstrukcji budowlanych. Nasza wiedza i doświadczenie pozwala nam na projektowanie oszczędnych i optymalnych konstrukcji w najkrótszym możliwym terminie.

 

 

Dzięki wiedzy jak zaprojektować oszczędne konstrukcje budowlane oszczędzamy pieniądze Inwestora. To nasza praca: projektujemy optymalne konstrukcje, abyś Ty oszczędził przy ich budowie.

Najkrótszy termin uzyskujemy poprzez zastosowanie wysoce specjalistycznej wiedzy z zakresu projektowania konstrukcji oraz najnowocześniejszego dostępnego na rynku oprogramowania.

Projekt szkieletu, kręgosłupa, kości każdego obiektu budowlanego to nasza praca. Nie ważne czy to dom mieszkalny, hala fabryczna czy biurowiec – zdrowe kości to podstawa. Bez dobrego szkieletu nie ma dobrego budynku.

Zaprojektowanie tych kości w sposób optymalny umożliwia wykonanie optymalnego budynku.

Jeśli jesteś Inwestorem to potrafimy optymalnie zaprojektować Twoją konstrukcję, abyś oszczędził na jej wykonaniu.
Jeśli jesteś z branży i szukasz partnera do wykonywania projektów wykonawczych to dobrze trafiłeś. Nasz profesjonalny zespół przy użyciu najnowszego oprogramowania wykonuje projekty w bardzo krótkich terminach przy zachowaniu najwyższej jakości naszych opracowań. 100% error free to nasze hasło.

Doświadczenie

Posiadamy ponad 10-letnie doświadczenie w branży Inżynierii Budowlanej. Nasza wiedza i doświadczenie pozwala nam stworzyć najbardziej optymalny projekt dla naszego klienta.

Indywidualne podejście

Nie korzystamy z gotowych wzorów. Każdego klienta witamy kubkiem gorącej kawy i omawiamy zakres prac, tak aby jak najtrafniej zrealizować projekt.

Ponadczasowe rozwiązania

Kompilacja doświadczenia, indywidualnego podejścia oraz oszczędnego projektowania sprawia, że nasze rozwiązania wkroczyły na następny poziom.

Przystępne ceny

Korzystamy z najnowszych technologii oraz programów komputerowych do projektowania konstrukcji. Pozwala to nam zaprojektować niezwykle oszczędne konstrukcje budowlane w bardzo krótkim czasie.

.poznaj naszą drużynę

mgr inż. Marek Tomkowicz

mgr inż. Marek Tomkowicz

Prezes zarządu

Uprawniony projektant i kierownik budów w specjalności konstrukcyjno – budowlanej.
Doświadczony projektant konstrukcji budowlanych, szczególnie konstrukcji stalowych.

W METIB odpowiedzialny za kierunek rozwoju firmy, koordynację projektantów, ustalanie priorytetów, kontakt z partnerami branżowymi oraz zagranicznymi.

mgr Beata Tomkowicz

mgr Beata Tomkowicz

Wiceprezes zarządu

W METIB od 2017 roku odpowiedzialna za księgowość i kadry oraz kontakt z podmiotami nie branżowymi.

mgr inż. Barbara Pater

mgr inż. Barbara Pater

Inżynier projektant

Doświadczona w projektowaniu przy użyciu technologii BIM oraz w projektowaniu architektonicznym.

W METIB od 2014 roku odpowiedzialna za przygotowywanie projektów przy użyciu Autodesk Revit dla naszych zagranicznych partnerów.

mgr inż. Łukasz Kaczmarek

mgr inż. Łukasz Kaczmarek

Inżynier projektant / Kierownik projektów

Doświadczony w projektowaniu różnego typu konstrukcji budowlanych na rynkach polskim i europejskim.

W METIB od 2012 roku odpowiedzialny za przygotowywanie i kierowanie projektami w Polsce i Europie głównie projektów konstrukcji żelbetowych. Biegle posługuje się oprogramowaniem BIM i oprogramowaniem do obliczania konstrukcji budowlanych oraz do projektowania konstrukcji żelbetowych.

mgr inż. Wiktor Baraniecki

mgr inż. Wiktor Baraniecki

Inżynier projektant

Doświadczony w projektowaniu konstrukcji żelbetowych na rynkach polskim i europejskim.

W METIB od 2014 roku odpowiedzialny za przygotowywanie projektów w Polsce i Europie głównie projektów konstrukcji żelbetowych. Biegle posługuje się oprogramowaniem do projektowania konstrukcji żelbetowych.

mgr inż. Przemysław Wolski

mgr inż. Przemysław Wolski

Inżynier projektant / Kierownik projektów

Doświadczony w projektowaniu konstrukcji stalowych na rynkach polskim i europejskim.

W METIB od 2016 roku odpowiedzialny za przygotowywanie projektów w Polsce i Europie głównie projektów konstrukcji stalowych oraz projektów lekkich obudów. Biegle posługuje się oprogramowaniem BIM i oprogramowaniem do obliczania konstrukcji budowlanych oraz do projektowania konstrukcji stalowych.

mgr inż. Artur Bielecki

mgr inż. Artur Bielecki

Inżynier projektant

Doświadczony w projektowaniu konstrukcji żelbetowych na rynkach polskim i europejskim.

W METIB od 2017 roku odpowiedzialny za przygotowywanie projektów w Polsce i Europie głównie projektów konstrukcji żelbetowych. Biegle posługuje się oprogramowaniem do projektowania konstrukcji żelbetowych.